Z pohledu instruktora

V této sekci se s Vami podělím o své postřehy a zážitky, jež mám jako instruktor power jogy.

Hodiny power jógy  jsou pro mne velice významné. Když jsem před několika lety začínala ve studiu Aroza, skoro pět měsíců jsem cvičila jen s jedním, někdy se dvěma lidmi. Toto období vyžadovalo hodně trpělivosti, ale věřila jsem, že se časem tento cvičební styl dostane více do povědomí. Nyní není o zájemce nouze.  O čem to svědčí? Odpověď je jednoduchá, všichni, kdo začali pravidelně chodit na hodiny zaznamenali výsledky. Mé poděkování  patří také studiu Majda, které vřele doporučuji, určitě si vyberete z řady instruktorů. 

Power jóga je uchvatné a zároveň návykové cvičení. Pokaždé, když se dostanete níž, dál, výš, vás takovéto dílčí úspěchy motivují k dalšímu cvičení. Tělo je ohebné, pružné, mírně vyrýsované, zlepšuje se dýchání, držení těla, stav pleti, opravdu zkrásníte.
Je pravda, že se na hodinách nemohu věnovat všem                                                               osobně, ale snažím se cviky podrobně popisovat,                                                                   stejně
jako frekvenci dýchání. 


Proto jsem pro vás v sekci Video-lekce připravila hodinový záznam z mé lekce. 


Sledujte proto také tyto stránky, které budu pravidelně doplňovat o nové články.
Pro mne osobně je největší odměnou, že se z anonymních lidí, kterým jsem předcvičovala, stali mojí přátelé.
Další odměnou jsou pro mne viditelné pokroky "jógínek" a "jógínů". 

Všem chci poděkovat. Díky. Míša

Comments